Etimesgut Tıkalı Kanal Açma
Etimesgut Tıkalı Kanal Açma

Etimesgut Tıkalı Kanal Açma

Gider borularınız veya atık su kanallarınız mı tıkalı? Etimesgut tıkalı kanal açma firması olarak, tüm tıkanıklık sorunlarınızı çözecek profesyonel sıhhi tesisat ekibimiz ile sizlere Etimesgut ve civar semtlerinde tıkalı kanal açma hizmetleri sunmaktayız. Etimesgut tıkalı boru ve pis su onarımı için bizi 0 312 269 79 57 numaralı ofis numaramızdan veya 0 530 520 44 30 numaralı mobil telefondan arayın. Aradığınızda ne tür tıkanıklık sorununuz varsa açıklayın. İhtiyacınız olan çözümleri sizlere sunacak olan çağrı hattımızdaki personelimiz sizin için uygun randevuyu verecektir. Etimesgut Kanal Açma sizlere 7/24 hizmet sunma

Tıkalı Kanalın Tehlikeleri

Tıkalı Kanalın Tehlikeleri
Tıkalı Kanalın Tehlikeleri

Mutfağınızda, banyonuzda, tuvaletinizde veya evinizin herhangi bir yerinde tıkalı bir boru ciddi hasara neden olma potansiyeline sahiptir. Çoğu insan tıkanmış borularla ve atık su kanallarıyla ilgili hayal kırıklığının farkındadır. Tıkanma çok ciddi hale gelirse, boru patlama riski altında olabilir ve bir dizi farklı sorun meydana getirebilir. Patlayan borular, maddi hasara ve küflenmeye neden olur. Bazı durumlarda pahalı onarımlar gerektirebilir. Kanal taşması veya tıkalı hattın geri tepmesi evinizde istenmeyen görüntülere ve kokulara sebep olabilir.

Atık su borularınız sızdırıyorsa veya düzgün çalışmıyorsa hatta tam olarak çalışmayı bıraktığında, size destek olacak bilgili bir ustaya ihtiyacınız vardır. Etimesgut tıkalı kanal açma ustaları ihtiyacınız olduğu anda her türlü bilgi ve teknik desteğini sizden esirgemeyecek ve sorunlarınıza ivedi bir şekilde çözüm önerilerinde bulunacaktır. Unutmayın ki biz sadece sizlere Etimesgut Tıkalı Kanal Açma servisi olarak değil en yakın Tesisat danışmanı olarak da hizmet sunmaktayız.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Etimesgut Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Etimesgut Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Etimesgut Tıkalı Kanal Açma Servisi olarak sizlere önerimiz; tuvalet tıkanıklığına sebep veren evrensel çöpleri dikkate almalısınız. Tuvaletlerinizi evrensel çöp kovası olarak görmeyin. Bir ürünün tek kullanımlık olarak adlandırılması, tuvalete atılması gerektiği anlamına gelmez. Banyoda ve tuvalette ıslak mendiller, tuvalet kağıtları, tüm sıhhi ürünler, pamuklar ve kağıt havlular gibi şeyler için çöp kovasını kullanın. Tek kullanımlık bebek bezleri, ped bezleri önce plastik kaplamayı çıkarmadan ve kağıt bebek bezini daha küçük parçalara ayırmadığınız sürece tuvalete ait değildir. Kesinlikle çöp kovalarında muhafaza edin.

Alaturka veya alafranga tuvalete atılan suda çözülmesi güç bir tuvalet kağıdının tuvalete atılması o an itibari ile hiçbir tıkanmaya etki etmediği ve tuvaletin her atılanı sindirebileceği izlenimi kötü bir alışkanlığın gelişmesine yardımcı olur. Ayrıca, atılan bu cisimlerin su ile gönderilmeye çalışılması da devasa bir su israfıdır. Ayrıca tıkanıklığın açılmasında kullanılan bazı kimyasalların tuvaletlerinize zarar vermeyebileceğini de unutmayın.

Etimesgut Tıkalı Kanal Açma ve diğer Tıkanık Açma İşlerimiz;

(✔) Lavabo Tıkanıklığı Açma

(✔) Mutfak Gideri Açma

(✔) Tıkalı Pimaş Açma

(✔) Kanal Temizleme

(✔) Duş teknesi ve küvet tıkanıklığı açma

(✔) Yer süzgeci tıkanıklıkları

(✔) Balkon gideri açma

(✔) Banyo tıkanıklığı açma

(✔) Klozet tıkanıklığı açma

(✔) Tuvalet Es sifonu değiştirme

(✔) Yatay çekvalf kurulumu

(✔) Kanal Açma

(✔)  Kanalizasyon tıkanık açma

(✔)  Tıkalı kanal açma

Her türlü teknik ve bilgi için iletişim

Etimesgut Tıkalı Kanal Açma 0 312 269 79 57 – 0 530 520 44 30

Eryaman Tıkalı Kanal Açma 0 312 269 79 57 – 0 530 520 44 30

Elvankent Tıkalı Kanal Açma 0 312 269 79 57 – 0 530 520 44 30

Bağlıca Tıkalı Kanal Açma 0 312 269 79 57 – 0 530 520 44 30

Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy paid course free download
download xiomi firmware
Download Nulled WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
0312 999 94 04